Przefabrykowane domy szkieletowe – najwyższa jakość dla Ciebie

Wyróżniamy się poprzez połączenie szybkiego czasu realizacji budowy z jakością. Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania i duże doświadczenie w montażu sprawiają, że jedynie trzy miesiące wystarczą do zbudowania gotowego domu.

Całoroczne drewniane domy są całkowicie bezpieczne dla środowiska, stworzone w zupełnie zautomatyzowanym procesie produkcji z najwyższej klasy bali drewnianych, które są aktualnie najlepsze na rynku. Dodatkowo stosujemy impregnację potwierdzoną deklaracją zgodności – pozwala to na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów końcowych.

Nasze nowoczesne mieszkalne domy drewniane to wygoda niezależnie od pory roku!

Szkieletowe domy modułowe – tanie i sprawdzone

Domy Balker są całoroczne i energooszczędne, a poprzez ich wybranie pozbywają się Państwo problemów dotyczących kosztów produkcji, budowy, a także dobierania dodatkowych komponentów.

Zapewniamy opiekę nad klientami od momentu rozpoczęcia aż do przekazania klucza do gotowego do wprowadzenia się domu. W czasie budowy zapewniamy profesjonalną opiekę, a nasi pracownicy zawsze chętnie doradzą i rozwieją wątpliwości.

Oferujemy także bardzo szeroki wybór detali (okien, drzwi, kominów do kominków), które są dołączane w odpowiednim czasie do projektu. Dzięki temu gwarantujemy wygodę i oszczędność czasu, który musieliby Państwo przeznaczyć na wybór każdego z elementów w innym sklepie.

Elementy są wykonywane w naszej fabryce i transportowane na miejsce docelowe znacznie szybciej i taniej niż podczas budowy domów betonowych.

Domy energooszczędne – korzystna dla portfela i środowiska

Wyróżniamy się poprzez dbałość o środowisko naturalne, co stanowi niezaprzeczalny atut. W naszej fabryce produkujemy gotowe elementy drewniane w systemie segmentowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu generowanie szkodliwych odpadów jest zredukowane do niezbędnego minimum.

Oszczędza to również ilość stosowanego ciężkiego sprzętu i zmniejsza liczbę osób zatrudnionych na wybranej działce. Wyższą efektywność i wydajność oznacza także praca w pomieszczeniu, bo dzięki temu nasi ludzie są w stanie realizować projekt dla Państwa nie zważając na warunki pogodowe.

Zdecydowaliśmy się na nowoczesne technologie, które w innowacyjny sposób zmniejszają konieczność stosowania standardowych rozwiązań w związku z gospodarką odpadami oraz poborem energii.

Prefabrykowane domy szkieletowe to nawet 30 procent mniej wydatków eksploatacji na miesiąc. Jest to najtańsza alternatywa obecna teraz na rynku. Dodatkowo nasze drewno jest bardziej odporne na wilgoć, pleśń i inne zanieczyszczenia, będące stale problemem w wielu miejscach zamieszkania. Całoroczne szkieletowe drewniane domy to innowacja w budownictwie, na którą każdy może sobie pozwolić z powodu atrakcyjnej ceny.

Z kolei trwała konstrukcja pozwoli na długie lata użytkowania. Obecnie norweskie drewniane budowle to hit w architekturze, a przy okazji daje efekt integracji z otaczającą przyrodą poprzez dbałość wykonania.

Domy jednorodzinne znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się przyjemnym, a przy tym nowoczesnym stylem. Drewniana konstrukcja sprawia, że w każdym otoczeniu będą oczarowywały swoją ponadczasowością, a przy tym emanuje z nich ciepło ogniska domowego.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych projektów całorocznych prefabrykowanych domów Balker.