Prefabrykowane domy drewniane – domy modułowe Kraków

Wiele osób marzy o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego, gdyż wiąże się to z nieocenionym komfortem i swobodą. Rynek nieruchomości jest naprawdę szeroki i oferuje obiekty w różnym stanie: surowym, lub wykończonym, jednak wymagającym remontu. Kupno gotowego domu nie zawsze jest jednak w pełni satysfakcjonujące. Na jego niekorzyść działa głównie brak możliwości urządzenia i zaplanowania wszystkiego dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli.

Taki efekt osiągniemy budując swój dom od podstaw, jest to jednak czasochłonne wyjście. Dla tych, którym szczególnie zależy na czasie, znakomitą opcją będzie zdecydowanie się na budowę domu prefabrykowanego, który stworzony jest z gotowych elementów.

Czym dokładnie są drewniane domy prefabrykowane?

Drewniane domy prefabrykowane tworzy się przy użyciu specjalnie przygotowanych elementów, tak zwanych półfabrykatów. Są one przywożone na teren budowy i zaraz po tym montowane zgodnie z zawartymi w projekcie instrukcjami. Dzięki temu cały proces stawiania domów prefabrykowanych jest sprawny i szybki. Niekiedy ogranicza się nawet do kilku dni! W odróżnieniu od nich, budowa standardowych domów potrafi trwać przez kilka, do kilkunastu lat, generując w tym czasie coraz większe koszty – zarówno ekipy budowlanej, jak i materiałów.

Zalety drewnianych domów modułowych – Kraków

To rozwiązanie, oprócz wyjątkowej szybkości powstawania budynku, posiada również wiele innych zalet. Są one wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, dorównując w tych aspektach tradycyjnym domom. Niosą ze sobą dodatkową korzyść w postaci energooszczędności, która okaże się przydatna w codziennym życiu i przyczyni się do zaoszczędzenia sporych sum.

Domy prefabrykowane są zdecydowanie przyjazne kieszeni, ponieważ ogólny koszt ich utrzymania jest zauważalnie niższy, niż w przypadku standardowych domów. Gwarantuje to drewno, z którego są one wykonane, ponieważ cechuje je zapewnianie izolacji na wysokim poziomie. Oznacza to odpowiednie temperatury przy jednoczesnej oszczędności na ogrzewaniu nieruchomości.

domy drewniane prefabrykowane modułowe kraków

Domy prefabrykowane Kraków (woj małopolskie)

Balker jest przedsiębiorstwem, które cechuje piętnastoletnie doświadczenie zdobyte w trakcie budowania domów jednorodzinnych w kraju i poza jego granicami. Przyświeca nam idea tworzenia wyjątkowych miejsc, w których naszym klientom będzie się wygodnie mieszkało. Opieramy się na praktycznych i energooszczędnych rozwiązaniach, koncentrując się na odnawialnych źródłach energii.

Dbamy o wysoką jakość i wytrzymałość, jednocześnie troszcząc się o dobro naszego środowiska. Kierujemy się prostą zasadą, która znajduje odzwierciedlenie w naszej pracy. Brzmi ona następująco: „Długa rozmowa krótka budowa!”. Korzystamy wyłącznie z naturalnych materiałów, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Przechowujemy je we właściwych warunkach aż do czasu uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia montażu.

Przygotowanie do rozpoczęcia budowy zajmuje przeważnie trzy miesiące od momentu podpisania umowy. Z kolei montaż domu nigdy nie trwa dłużej niż tydzień. Mimo tak krótkiego czasu pracy, gwarantujemy solidne efekty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykorzystujemy technologię polegającą na tworzeniu drewnianych modułów, które zostają połączone już na placu budowy.

Działamy na terenie całej Polski m.in w Krakowie i całym województwie małopolskim !

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 570 570 275