Prefabrykowane domy drewniane – domy modułowe Wrocław

Wiele ludzi marzy o tym, aby zostać szczęśliwymi posiadaczami domku jednorodzinnego. Nowe domy budowane są coraz częściej i to pomimo tego, że na rynku dostępne są nieruchomości do remontu, czy też nieruchomości w stanie surowym, to nowe najczęściej spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Zbudowanie nowego domu od początku do końca, trwa przez długi czas. Jest jednak rozwiązanie, jest nim budowa nowego prefabrykowanego domu. W momencie, kiedy czas pili, budowa domu stworzonego z gotowych elementów jest najlepszym wyjściem.

Prefabrykowane domy modułowe  – co tak naprawdę oznacza ta nazwa?

Budynki tego rodzaju wykonuje się przy pomocy zawczasu przygotowanych elementów, które nazywają się – półfabrykaty. Po dostarczeniu na docelowe miejsce przeznaczenia, są składane.

Cały proces budowy przebiega szybko i sprawnie, wszystko odbywa się według wcześniejszych zaleceń, które zawiera projekt. budowa domu metodami tradycyjnymi może przeciągnąć się od kliku do nawet kilkunastu lat. Jest to długi okres czasu w którym, wiele może się zmienić, także jeśli chodzi o ceny materiałów budowlanych. Różnica pomiędzy budową domu prefabrykowanego, a domu budowanego metodą tradycyjną polega na tym, że ten pierwszy może powstać nawet w kilka dni.

Szkieletowe domy modułowe Warszawa – oszczędnie i korzystnie

Podstawowe walory domów prefabrykowanych to: solidność, niezawodność i pewność. W niczym nie odbiegają one od domów budowanych metodą tradycyjną, a nawet w niektórych kwestiach są od nich lepsze. Energooszczędność, to ich podstawowa zaleta, która sprawia, że mieszkanie w nich na co dzień, jest bardzo wygodne. Domy prefabrykowane buduje się dużo krócej od tych budowanych metodami tradycyjnymi, poza tym nie ma między nimi żadnych różnic.

Wydatki poniesione na eksploatację domów prefabrykowanych są o wiele mniejsze niż te, poniesione na utrzymanie tradycyjnych nieruchomości. Jest to kwestią materiału z którego je zrobiono. Chodzi o drewno, które ma idealną izolacyjność. Jest to powód, dzięki któremu koszty ogrzewania będą niższe w stosunku do domu tradycyjnego.

domy drewniane prefabrykowane modułowe wrocław

Domów prefabrykowane Wrocław (woj dolnośląskie)

Balker to firma z 15 letnim doświadczeniem w budowie domów jednorodzinnych w Polsce i poza jej granicami.

  • Konstruujemy funkcjonalne, użyteczne i energooszczędne rozwiązania, ponieważ stawiamy na odnawialne źródła energii. To nasz sposób na dbałość o ochronę środowiska. Dzięki czemu nasi klienci cieszą się niewygórowanymi kosztami użytkowania.
  • Nasze motto brzmi: „Długa rozmowa krótka budowa!”.
  • Ukończony dom wyprodukowany produkowany jest z naturalnych z certyfikatem, proces produkcji odbywa się w warunkach zamkniętych. Dom przewożony jest do zmontowania w chwili kiedy klient uzyska wszelkie niezbędne dokumenty związane z budową.
  • Czas od podpisania umowy do montażu trwa zazwyczaj 3 miesięcy, natomiast montaż domu prefabrykowanego to maksymalnie siedem dni.
  • Nasze Walory: Budujemy solidne, pomysłowe i energooszczędne rozwiązania
  • Mamy za sobą 15 lat doświadczeń w budowaniu domów jednorodzinnych w Polsce i poza granicami.
  • System który stosujemy, to tworzenie gotowych, wykonanych z drewna modułów, które są łączone na miejscu budowy podczas końcowego etapu.
  • Ukończony dom wyprodukowany produkowany jest z naturalnych z certyfikatem, proces produkcji odbywa się w warunkach zamkniętych. Dom przewożony jest do zmontowania w chwili kiedy klient uzyska wszelkie niezbędne dokumenty związane z budową.

Działamy na terenie całej Polski i całym województwie dolnośląskim !

Czas od podpisania umowy do montażu trwa zazwyczaj 3 miesięcy, natomiast montaż domu prefabrykowanego to maksymalnie siedem dni.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty projektów całorocznych prefabrykowanych domów Balker.  Kontakt z nami – 570 570 275