Prefabrykowane domy drewniane – domy modułowe Warszawa

Osoby pracujące na rynku nieruchomości doskonale zdają sobie sprawie z ogromnej ilości klientów, którym marzy się posiadanie własnego domu. Pomimo tego, że na rynku co chwilę pojawiają się nowe mieszkania, nie jest tajemnica, że to właśnie domy jednorodzinne cieszą się największą popularnością. Należy jednak nadmienić, że osoby, które chcą posiadać dom, częściej niż na wybór nieruchomości z rynku wtórnego, decydują się na budowę domu od podstaw.

W większości przypadków inwestorami są młodzi ludzie, dla których czas ma szczególne znaczenie. W takich przypadkach na przeciw wychodzi nam innowacyjne rozwiązanie jakim jest budowa domu prefabrykowanego, czyli takiego, do którego budowy wykorzystywane są wcześniej przygotowane, gotowe do montażu elementy.

Prefabrykowane domy modułowe – na czym polega jego budowa i czym się różni od budowy tradycyjnej?

Dom prefabrykowany to nic innego jak dom budowany z półfabrykatów. Budowa takiego domu jest niezwykle szybka i prosta. Poszczególne elementy montowane są na miejscu docelowym, według starannie przygotowanego wcześniej projektu.

Tradycyjna budowa domu jest przedsięwzięciem długoterminowym, które wiąże się z wieloma niedogodnościami wynikającymi często z przyczyn od nas niezależnych takich jak chociażby przeciągające się terminy urzędowe, czego konsekwencją może być zmiana cen materiałów budowlanych, a co za tym idzie częsty wzrost kosztów inwestycji. Budowa domów z gotowych elementów najczęściej trwa zaledwie kilka dni.

domy drewniane prefabrykowane modułowe warszawa

Zalety drewnianych domów modułowych – Warszawa

Bezsprzeczną zaletą domów modułowych jest ich wysoka ekonomiczność. Domy wykonane z półfabrykatów są wysoce energooszczędne oraz trwałe. Zdawać by się mogło, że z racji swojej budowy, która wysoce różni się od znanych nam tradycyjny metod, dalece odbiegają od standardów domów murowanych. Nic bardziej mylnego. Domy modułowe niczym nie odbiegają od tradycyjnych zabudowań, a jedyne co je różni to czas potrzebny na ich postawienie.

Z czego zatem wynika ich oszczędność? Podstawowa różnica polega na innych materiałach użytych do ich budowy. Drewno, które jest podstawą półfabrykatów domu posiada niebywałe zdolności izolacyjne. Z racji takich właściwości pewne jest to, że ogrzanie tak powstałego domu będzie o wiele tańsze nisz tradycyjnego zabudowania.

Domy prefabrykowane Warszawa (woj mazowiecki)

Firma Balker od 15 lat zajmuję się budową trwałych, oszczędnych, a przede wszystkim pięknych wymarzonych domów modułowych, a co najważniejsze, robi to  w piorunująco krótkim czasie. Przy budowie naszych domów stawiamy na rozwiązania przyjazne środowisku. Z racji tego, że bardzo ważne są dla nas odnawialne źródła energii, inwestycje, którymi się zajmujemy są nie tylko oszczędne w czasie, ale co bardzo ważne dla potencjalnych inwestorów, oszczędne w użytkowaniu. Zaufali nam klienci zarówno w kraju, jak i za granicą, co jest dla nas niebywałym powodem do dumy.

Do realizacji projektów używamy tylko certyfikowanych produktów najwyższej jakości z zachowaniem wszelkich standardów.

Działamy na terenie całej Polski m.in w Warszawie i całym województwie mazowieckim !

Naszą największa zaletą jest czas. Realizacja całego projektu od momentu podpisania umowy to zaledwie 3 miesiące, a czego sam montaż trwa nie więcej jak 7 dni. Jeśli tak samo jak my, cenisz sobie to co najwyższej jakości, nie jest Ci obojętne środowisko, a czas jest dla ciebie najcenniejszy, możesz być pewien, że rozwiązanie, które proponujemy, jest tym, czego szukasz.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 570 570 275.