Prefabrykowane domy drewniane – domy modułowe Bydgoszcz

Własny dom to marzenie każdego, niestety często okazuje się, że nie wiadomo jak się za to zabrać. Na rynku dostępnych jest wiele mieszkań i domów będących w różnym stanie, jeśli chodzi o stan ich wykończenie.

Zapotrzebowanie na nowe mieszkania i domy rośnie z roku na rok, a deweloperzy wymyślają coraz to nowe rozwiązania w budowie domów, które mają za zadanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem może okazać się budowa domu prefabrykowanego, który tworzy się z gotowych elementów, w szybki i energooszczędny sposób.

Drewniane Domy prefabrykowane Bydgoszcz – co kryje się pod tą nazwą?

Domy prefabrykowane to domy tworzone za pomocą gotowych elementów, które zostają wcześniej wykonane, odpowiednio zabezpieczone, a następnie dowiezione na miejsce budowy, w celu ich złożenia w całość. Drewniane domy prefabrykowane są dobrym rozwiązaniem, ponieważ są szybkie w montażu, a ich postawienie trwa zaledwie kilka dni.

W porównaniu z domami budowanymi tradycyjnymi metodami, są również tańsze, ponieważ koszty materiałów użytych do domów prefabrykowanych nie zmieniają się, w trakcie ich montażu. Natomiast domy tradycyjne, których budowa trwa kilka lat, w ciągu których ceny materiałów budowlanych ulegają zmianie, a co za tym idzie zwiększa się koszt ich budowy.

domy modułowe bydgoszcz

Szkieletowe domy modułowe Bydgoszcz – tanie i sprawdzone

Trwałość, wytrzymałość i niezawodność, to główne zalety drewnianych domów prefabrykowanych. Do zalet domów tego typu możemy również zaliczyć energooszczędność, niższe koszty utrzymania, doskonałe właściwości izolacyjne, a także lepszy komfort życia. Wszystkie te zalety przekładają się na standard życia jego mieszkańców.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Balker?

Firma Balker to15 letnie doświadczenie w zakresie budowy domów jednorodzinnych, nie tylko na terenie Polski ale i zagranicą. Firma stawia na ochronę środowiska i odnawialne źródła energii, które przekładają się na niskie koszty utrzymania domów. Dodatkowo firma Balker to praktyczność, solidność i nowoczesne rozwiązania.

Główne motto firmy brzmi:  „Długa rozmowa – krótka budowa!”.

Domy prefabrykowane wykonywane są z najwyższej jakości naturalnych i certyfikowanych materiałów, które zostają odpowiednio zamknięte, zabezpieczone i przewiezione na miejsce budowy do montażu.

domy prefabrykowane bydgoszcz

Cały proces budowy domów prefabrykowanych od podpisania umowy do  samego montaży to okres około 3 miesięcy, natomiast sam montaż domu trwa maksymalnie do tygodnia czasu.

Firma Balker to następujące zalety:

 • solidność,
 • praktyczność,
 • energooszczędność i innowacyjność stosowanych rozwiązań,
 • 15-sto letnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych w kraju i zagranicą,
 • najwyższej jakości naturalne materiały,
 • materiały certyfikowane, odpowiednio zamknięte i bezpiecznie dowożone na miejsce budowy,
 • dbałość o ochronę środowiska,
 • zastosowanie odnawialnych źródeł energii, mających wpływ na niższe koszty użytkowania domu,
 • niskie koszty budowy,
 • krótki proces budowlany od podpisania umowy do rozpoczęcia montażu,
 • montaż trwający maksymalnie tydzień.

Firma Balker działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą projektową domów jednorodzinnych, całorocznych, prefabrykowanych.

Jeśli mają Państwo pytania, chętnie na nie udzielimy wyczerpujących odpowiedni, dlatego zachęcamy i zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 570 570 275.