Drewniane domy z prefabrykatów Szczecin – domy modułowe

Coraz więcej osób marzy o zamieszkaniu we własnym domu jednorodzinnym. Nawet pomimo tego, że domy takie oddawane są do użytku w stanie surowym, ich zbudowanie zajmuje stosunkowo dużo czasu. Dlatego jeżeli zależy nam na szybkim zakończeniu budowy, dobrym rozwiązaniem może okazać się wybór domu prefabrykowanego, czyli takiego stworzonego z gotowych elementów.

Drewniane domy z prefabrykatów – Szczecin

Wiele osób z pewnością zastanawia się czym są domy prefabrykowane. Pod tą nazwą kryje się nic innego jak tylko domy, które budowane są z tak zwanych prefabrykantów, czyli materiałów, które zostały już wcześniej przygotowane. Są one przywożone na miejsce budowy w gotowej formie i zostają tam od razu zmontowane.

Jedną z największych zalet domów prefabrykowanych jest szybkość ich montażu, która wynika z faktu, że zostają one postawione zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie. Budowa może zostać zakończona nawet w kilka dni, co jest tempem niemal szalonym w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Doskonała jakość w konkurencyjnej cenie – domy modułowe Szczecin

Budowa tradycyjnego domu może potrwać nawet kilka lat. W tym okresie ceny materiałów mogą znacznie wzrosnąć, co wpływa znacząco na koszta całego przedsięwzięcia. Właśnie dlatego warto postawić na dom prefabrykowany, który powstaje jedynie w kilka dni z już gotowych materiałów.

Pomimo ekspresowego tempa budowy domy prefabrykowane nie odstają w niczym tym tradycyjnym. Wręcz przeciwnie, ich cechą charakterystyczną jest trwałość, odporność na uszkodzenia oraz niezwykła wytrzymałość. Dodatkowym atutem tego typu budownictwa jest jego energooszczędność. Domy te są wykonane z drewna, które słynie z właściwości izolacyjnych. W dłuższej perspektywie pozwala nam to zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Koszty utrzymania domu prefabrykowanego są więc dużo niższe od kosztów utrzymania tradycyjnego budynku.

domy drewniane prefabrykowane modułowe szczecin

Dlaczego warto skorzystać z oferty Balker? Domy prefabrykowane Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

Firma Balker jest instytucją, której zdecydowanie warto zaufać w kwestii budowy domów prefabrykowanych. Co wyróżnia ją spośród innych? Przede wszystkim jest to bogate i wieloletnie doświadczenie. Od prawie piętnastu lat zajmujemy się budową domów jednorodzinnych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze projekty charakteryzują się solidnym i praktycznym wykonaniem, które bazuje na odnawialnych źródłach energii. Dbamy o środowisko, a stosując energooszczędne rozwiązania troszczymy się także o to, aby twój komfort życia był większy, a rachunki za utrzymanie domu niższe.

Nasze motto do: „długa rozmowa, krótka budowa„. Chcemy, aby budowany przez nas dom był możliwie najbardziej „twój”. Zależy nam na potrzebach klientów, dlatego słuchamy i staramy się dostosowywać budowę do twoich indywidualnych potrzeb. Nasze domy konstruowane są z certyfikowanych materiałów. Proces zawarcia umowy trwa jedynie kilka miesięcy, a czas samej budowy nie przekracza siedmiu dni.

Największe zalety firmy Balker to:

  • bogate doświadczenie
  • gotowe certyfikowane materiały
  • niezwykle krótki czas budowy
  • technologia pozwalająca oszczędzić energię
  • rozumienie potrzeb klienta

Działamy na terenie całej Polski m.in w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim !

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych projekty. Całoroczne domy prefabrykowane Balker czekają właśnie na ciebie. Skontaktuj się z nami telefonując pod numer: 570 570 275 po to, aby poznać wszystkie szczegóły.