Drewniane domy z prefabrykatów Poznań – woj wielkopolskie – domy modułowe

Kto z nas nie marzy o własnym domku jednorodzinnym? Mimo że potencjalny kupujący może przebierać w ofertach nowo wybudowanych bądź czekających tylko na remont nieruchomości, dla najbardziej wymagających wciąż budowane są nowe posiadłości. Niestety, przed zamieszkaniem w postawionym od podstaw domu musimy uzbroić się w cierpliwość na czas długiej budowy. Co, jeśli zależy nam na czasie? W takim wypadku doskonałym wyborem będzie zbudowany z gotowych elementów dom prefabrykowany.

Czym są drewniane domy prefabrykowane?

Dom prefabrykowany to nieruchomość budowana z wykorzystaniem nazywanych prefabrykatami wcześniej przygotowanych elementów. Prefabrykaty, po dotarciu na miejsce, w którym stanąć ma nasz nowy dom, są natychmiast montowane w całość budowli.

Ponieważ dom prefabrykowany montowany jest według ustalonych w projekcie wytycznych, jego budowa jest błyskawiczna. To proces o wiele krótszy niż budowa domu tradycyjnymi metodami, która może trwać nawet kilkanaście lat i narazić budującego na straty spowodowane wzrastającymi cenami materiałów budowlanych i wykończeniowych. Decydując się na dom prefabrykowany nie musimy się tego obawiać — w odróżnieniu od tradycyjnych budowli, wzniesienie domu z prefabrykatów zajmuje zaledwie kilka dni.

domy drewniane poznań

Opłacalne i godne zaufania — szkieletowe domy modułowe Poznań

Domy prefabrykowane to niezawodne, trwałe i wytrzymałe nieruchomości, które w niczym nie ustępują budynkom wzniesionym w sposób tradycyjny. Energooszczędność domów prefabrykowanych stanowi o ich przewadze nad tradycyjnymi budowlami – są one zdecydowanie bardziej opłacalne i komfortowe w codziennym użytku. Domy prefabrykowane są gwarancją jakości tradycyjnego budownictwa bez konieczności długiej i kosztownej budowy.

Kolejną z niepodważalnych zalet domów prefabrykowanych są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnego budownictwa koszty utrzymania nieruchomości. To zasługa doskonałych właściwości izolacyjnych drewna, z którego wykonany jest dom. Decydując się na zakup domu prefabrykowanego, możemy więc latami cieszyć się ze znacznej oszczędności na rachunkach za ogrzewanie!

domy drewniane prefabrykowane modułowe poznań

Dlaczego warto skorzystać z oferty Balker? Domy prefabrykowane Poznań (woj. wielkopolskie)

O jakości naszych usług świadczy 15 lat doświadczenia w budowie domów jednorodzinnych w Polsce i za granicą. „Długa rozmowa, krótka budowa!” – to nasze motto. 

Balker to gwarancja niezawodnych, energooszczędnych i praktycznych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne, dlatego wykorzystujemy odnawialne źródła energii. Nasi klienci korzystają dzięki temu z niskich kosztów użytkowania swoich wymarzonych domów. Używane przez nas prefabrykaty produkowane są w hermetycznych warunkach z certyfikowanych, ekologicznych materiałów, które w momencie uzyskania pozwolenie na budowę są przewożone na miejsce, w którym stanąć ma nowy dom.

Po podpisaniu umowy swoim nowym domem będziesz cieszyć się po około 3 miesiącach, a montaż budynku nie zajmie więcej niż 7 dni! Nasz znak rozpoznawczy to trwałe, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Wykorzystujemy technologię opierającą się na wykonanych z najlepszej jakości drewna modułach, z których na placu budowy błyskawicznie montowany jest dom. 

Działamy na terenie całej Polski m.in w Poznaniu i całym województwie wielkopolskim !

Serdecznie zapraszamy do poznania naszych projektów całorocznych prefabrykowanych domów Balker. Działamy na terenie całej Polski! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 570 570 275.